Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w wielu kwestiach związanych z prowadzeniem korporacji a także działalności. Pierwszą kwestią jest przygotowanie właściwych biznes planów dla jednostek indywidualnych, prowadzących we własnym zakresie firmę, a także firmowych nabywców zorganizowanych. Finansowe analizy zawierają kolejną specjalność będącą głównym przedmiotem zaintrygowania naszego biura.

Wielokrotnie zdarzali się klienci, którzy przedstawiali nam niespójne dokumenty, przygotowywane przez niezbyt kompetentne przedsiębiorstwa. Dla przykładu nadmienić wystarczy firmę X, której to dokumenty podpisane były “analiza finansowa” lub “biznes plan ” Nasze profesjonalne biuro rachunkowe sporządza solidne, kompletne, specjalistyczne dokumenty, które są u podstaw transparentności bardzo wielu spółek. Nasze profesjonalne biuro księgowe, co już zostało wcześniej wspomniane, sporządzanie biznes planów ma w zakresie wieloletniego doświadczenia, z profesjonalną załogą specjalistów, w swej branży. Doskonale radzimy sobie ze sporządzaniem planów tak dla trudnych, firmowych operacji, jak i dla łatwych, które nie wymagają bardzo wielu działań a także nieposiadających zbyt trudnej historii. Posiadamy ogromne doświadczenie, które potwierdzone jest rzeszą zadowolonych kontrahentów i poparte naszymi profesjonalnymi działaniami.

Nasze profesjonalne biuro rachunkowe otwarte jest dzień w dzień, od godz 8 do 18. Jesteśmy do Państwa dyspozycji również w każdą sobotę do godziny trzynastej wyłącznie w Oddziale w Krakowie, a jeśli rozchodzi się o sporządzanie biznes planów- też i w niedzielę, natomiast konieczne jest wówczas umówienie takiej wizyty telefonicznie.

Więcej: konsulting finansowy poznań