W bardzo wielu przypadkach, po rozstaniu, mogą zaistnieć dylematy: Czy na pewno dobrze postąpiliśmy, a może to była ta jedyna? Przecież nie było nam aż tak źle. Co teraz? W jaki sposóbodzyskać ukochaną?

Autor: jak odzyskać byłą kobietę

Na pewno nie działa jakieś magiczne zaklęcie, jakie spowoduję, iż nasza była dziewczyna znowu wpadnie w nasze ramiona. Jednakże, jest kilka działań, jakie możesz podjąć w celu odzyskania byłej dziewczyny. Na samym początku musimy odpowiedzieć sobie szczerze na ważne pytanie, z jakiego powodu ona mnie zostawiła? Czy głównym powodem była utrata zainteresowania tobą, albo odejście do innego, chciała abyście zostali dobrymi przyjaciółmi, a może potrzebowała małej przerwy w waszym związku. A teraz odpowiedz sobie szczerze na to pytanie: Czy chcesz naprawić złe rzeczy w waszej relacji lub wyeliminować przyczynę rozstania? Jeżeli odpowiedź jest twierdząca – fantastycznie! Znalazłeś się na dobrej drodze do odzyskania swojej byłej partnerki. Od razu po zakończeniu związku warto jest dać sobie nieco wytchnienia i nie kontaktować się ze swoją byłą dziewczyną. A przede wszystkim nie należy myśleć cały czas o tym w jaki sposób mogę odzyskać byłą dziewczynę.

To dobry czas by zadbać o siebie. Możesz, a poniekąd powinieneś w tym czasie pracować nad samym sobą, aby móc po jakimś czasie pokazać się swojej dziewczynie jako całkiem nowy człowiek. To także dobry czas na odnowienie relacji ze starymi przyjaciółmi, szukanie nowych zainteresowań, co za tym idzie dążenie do umiejętności bycia samemu ze sobą. Ile czasu potrzebujesz bez kontaktu z ukochaną? To sprawa bardzo indywidualna i nie ma tutaj tzw. złotego środka. Potem możesz zacząć przesyłać jej delikatne sygnały, iż w Twoim życiu coś się zmieniło i to na lepsze. Bardzo dobrze jest wybrać wszelkie media społecznościowe z których oboje korzystacie. Jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że wykorzystując ten sposób wzbudzisz jej ciekawość i ukażesz się znowu w jej oczach jako bardzo atrakcyjna osoba. W tym etapie być może znowu zaczniecie się spotykać i wspólnie spędzać czas. A stąd już tylko krok do odnowienia waszego związku.