Nawet jeżeli w tym sezonie letnim nie uda wam się wyjechać do Chorwacji lub Hiszpanii, wczasy nad polskim morzem również mogą być genialne. Niemała liczba mniejszych oraz większych wakacyjnych miejscowości zachwyci dosłownie najmocniej wymagających podróżników. Serdecznie zapraszamy Państwa dzisiaj do niesamowicie pięknego miasta nad Zatoką Pucką – Władysławowa.

Niesamowite atrakcje Władysławowa
Jeśli kochacie jeździć na rowerze, bez wątpienia będziecie mogli skorzystać z ścieżki rowerowej na odcinku Władysławowo-Hel. Nie zapomnijcie oczywiście o wizycie w Dolinie Chłapowskiej i rezerwacie Słone Łąki! Lubiący wylegiwać się na plaży w drodze na piaski w Cetniewie z pewnością porobią sobie zdjęcia przy słynnej Alei Gwiazd Sportu i… Koronie Himalajów! Jeżeli dopadnie was deszczowa aura, będziecie mogli wziąć dzieciaczki do Muzeum Motyli lub na wystawę Magiczny Zawrót Głowy w Domku Rybaka. Dokładnie w tym samym obiekcie znajduje się także wieża widokowa, niemniej jednak jeśli maluchy będą marudzić, można wjechać na górę windą. W słoneczne dni dzieci prócz przepięknej plaży (ciągnącej się na 23 km) z pewnością będą chciały zobaczyć Tarzan Park, Ocean Park, Lunapark Słowiński  a dodatkowo domek stojący do góry nogami. Koniecznie zobaczcie z swoimi pociechami Port Morski! A może skusicie się na rejs statkiem wycieczkowym o swojskiej nazwie “Kaczątko”? Wielbiciele historii, podróżujący do pięknego miasteczka jakim jest Władysławowo, z pewnością odnajdą się w Adiutantówce i Hallerówce, natomiast jeśli pojadą odrobinę dalej, do Sławutowa, zdolają zwiedzić atrakcyjną osadę średniowieczną. W niedalekim Swarzewie można przejść przez Labirynt Kukurydzy, a w pobliskim Rozewiu wspiąć się na latarnię morską.

Noclegi we Władysławowie
Dość dużo interesujących atrakcji jednego dnia? Na pewno warto tutaj zatrzymać się nieco dłużej. Jeśli rozchodzi się o ofertę noclegi Władysławowo posiada szeroką ofertę. Przepiękne pensjonaty, apartamenty, domki, kwatery prywatne, ośrodki wypoczynkowe, a ceny dostępne dla każdego. Położone niedaleko plaży albo nieco dalej, ale z możliwością dowozu, mające piękne place zabaw dla pociechy, trampoliny, osobiste kuchnie, pełne wyposażenie – tutejsze noclegi dają szansę przyjemnego wypoczynku po całym roku ciężkiej pracy (i epidemii koronawirusa). Miłośnicy prostoty wynajdą tu drewniane domki w stylu holenderskim a także domki skandynawskie, a nawet cztery ogromne pola campingowe. Ekskluzywne mieszkania o najwyższym standardzie kusić będa uczestników spotkań biznesowych. W końcu noclegi Władysławowo proponuje nie tylko latem, niemniej jednak poprzez całe 356 dni w roku. Zabookój wypoczynek już teraz!

Przyjedź na wakacje do Władka!
Dzięki świetnej sieci komunikacyjnej urlop we Władysławowie staje się bardziej atrakcyjny. Można tu łatwo dostać się z każdego zakątka Polski. Nawet jeśli zepsuje ci się pojazd, będziecie mogli odwieź go do warsztatu samochodowego, a następnie, korzystając z SKM, szybko znaleźć się w Jastrzębiej Górze czy na Helu lub pojechać w podróż do Sopotu, Gdańska czy Gdyni. Zresztą samo miasteczko, choć jest duże, także możesz pozwiedzać pieszo. Jeżeli zatem główkujesz, w jakim miejscu spędzić urlop, przyjedź do pięknego Władysławowa – obiecujemy, że nie będziesz się nudzić