Prawie każdy z nas pragnie posiadać niewiarygodny uśmiech. Natomiast nie wszyscy mamy szczęście cieszyć się pieknymi zębami.
Powodem tego potrafią być różnorakie. Od kwestii genetycznych, które sprawiają, że nasz zgryz nie jest równy, przez wszelakiego stylu wypadki podczas życia. Natomiast nie musi tak być. Z radą przychodzi tobie ortodonta. Fachowcy z tej dziedziny pomogą naprawić nierówne zgryzy, nierówne zęby oraz dodatkowo inne kwestie, które nie tylko odbierają wam urodę, niemniej jednak niejednokrotnie również są przyczyną stanów zapalnych.
Kilka lat temu tego rodzaju zabiegi były w bardzo wielu sytuacjach przeznacozne dla młodych osób, dzisiaj nie ma praktycznie ograniczenia wiekowego, w której można polepszyć nasz uśmiech. Należy jednak pamiętać, że im starszy człowiek, tym dłużej potrwa osiągnięcie oczewkiwanego efektu. Nie jest to jednakże nieosiągalne.
Na wstępnej wizycie ortodonta przeprowadzi z nami konsultację, ażeby poznać nasze potrzeby a ponadto zaprezentować możliwe techniki leczenia. Do korekty nieznacznych wad wystarczy nam aparat ruchomy w znaczącej liczbie sytuacji zakładany na noc. Przy dużo ważniejszych wadach, będziemy mogli zdecydować się na aparat stały. Zamki z drucikiem montowane są do zębów za poradą specjalnego kleju. Dzięki temu, zgryz jest poddawany korekcji ciągle, bez ustanku.
Aparaty takie dostępne są w formie tradycyjnej, gdzie zamki są widoczne, przez montowane też z przodu, niemniej jednak niewidoczne
Podjęcie dezycji o korekcie zgryzu ma możliwość być znakomitym rozwiązaniem jakie zrobimy dla zdrowia naszej jamy ustnej oraz dodatkowo ze 100% pewnością pięknego uśmiechu.

Autor: ortodonta Warszawa Wola