Shadow Fight II to gra wykonana z myślą o klientach smartfonów i tabletów z układami iOS, Android, tytuł ujawnił się również na architektury PC oraz Switch. Jest to stosunkowo prosta bijatyka, mająca również składniki RPG.

W zabawie wcielamy się w woja, jaki jest rzeczywiście imponujący i postanawia przemierzyć świat w poszukiwaniu kogoś, kto prawdopodobnie byłby gotowy się z wojownikiem zmierzyć. Nasz bohater wyzwolił w pewnym momencie akcji demony, które opanowały jego ciało i duszę. Obecnie pragnie się od nich uwolnić, co nie jest prostym zajęciem.

Grafika jest dość oryginalna, zaś scenerie bardzo barwne oraz różnorodne, identycznie jak właśni przeciwnicy. Konkurujemy z różnorodnymi rodzajami wrogów, a też z bossami, jakich opanowanie jest rzeczywiście wielkim wyzwaniem. Jeśli chodzi przecież o ścieżkę akustyczną jaka wydobyła się w zabawie, toż panują w niej często rockowe klimaty. Cała gra przeprowadza się w ramach tzw. free-to-play, zaś zatem taż gra jest darmowa, jednak bywają w niej umieszczone bogate odpłatne możliwości, posługujemy się wówczas płatnościami.

Shadow Fight 2 Hack APK toż częsty temat, konsumenci zastanawiają się, w jaki styl zdobyć za darmo konkretne rozwiązania w zabawie. Funkcjonują różne generatory zapewniające kolejne czynności. jako np. e-hack. Generatory kodów zapewniają osiągnięcie pewnej ilości gemów do zastosowania w zabawie Shadow Fight II Niektórzy liczą jednak na kolejne monety do osiągnięcia w grze, co także jest atrakcyjną ofertą. Użytkownicy posiadają duży asortyment różnych usług.