Jestem w uczelni średniej na kierunku dziennikarstwo oraz polityka, obecnie za parę tygodni mam zdawać maturę a właśnie otwiera się mój najistotniejszy jak do tej chwili problem życiowy.
Zapisuję, iż problem bowiem nie posiadam bladego pojęcia, którą mam wybrać akademię po oddanej maturze. Uczciwie powiem, że nie rozumiem dlaczego wybrałam uczelnię średnią z owym profilem, kiedy polityka mnie bynajmniej mnie nie ciekawi. Nie chcę zrobić takiego identycznego błędu następny raz, zwłaszcza, iż po skończonych studiach chciałabym zarabiać w zawodzie dlatego tak istotne jest dla mnie przyjęcie słusznej decyzji.

Mam niezwykle dużo hobby kocham sport, ładnie maluję, fascynuje mnie sztuka, muzyka, jak i psychologia. Nie wiem w którym kierunku pójść i na co przeznaczyć sto procent osobistej koncentracji.
Zdecydowałam wezwać o pomoc własną mamę, która działa w szkole jako nauczycielka języka polskiego, więc ma można stwierdzić najnowsze informacje na temat uczelni oraz profili.

Matka mi podpowiedziała, żebym weszła na stronę internetową: Akademie ranking, i abym na początku zaznajomiła się jaki szkoły są nadzwyczaj uznawane gdyż jak toż moja matka mówi „Skoro są najbardziej popularne to oznacza, iż są najtrafniejsze”. Następnie po doborze dziesięciu, miałam obowiązek się zapoznać z kierunkami na określonej szkole. Tak także zrobiłam, tylko, że dobrałam pięć akademii i w którejkolwiek moją uwagę przykuły po dwa kierunki. Z moim doborem udałam się do mamy, wspólnie poczęłyśmy analizować za i przeciw któregokolwiek profilu. Po dwóch godzinach przesiadywania dało się mi wybrać akademię na jaką zdecydowałam składać dokumenty, gdy faktycznie widzę z perspektywy momentu toż sobie nie wyobrażam, iż mogłabym wyselekcjonować cokolwiek innego niż AWF.

Zobacz: Uczelnie na świecie